تنفسی

فیلتر یونیت یک نفره برای تصفیه هوای کمپرسورهای صنعتی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

فیلتریونیت های هوای تنفسی بعنوان واسط بین منبع تامین هوا سیستم های تنفسی هوا رسان (مثلا AC190, ACS952 و یا NP505 ) وظیفه مهم تعدیل فشار هوا و تثبیت آن روی فشار 5/5 بار و نیز پالایش هوای فشرده صنعتی ورودی و تبدیل آن به هوای تنفسی مطابق استاندارد CE اروپا را دارند , به همین منظور فیلتر یونیت (Air Filter Units) مجهز به دو فیلتر بسیار کارا و موثر ذره گیر و بو گیر بوده و تمام ذرات معلق موجود در هوای صنعتی ورودی به آنرا که شامل ذرات دوده و ذرات میکروسکوپیک روغن های سوخته صنعتی موجود در هوای فشرده صنعتی می باشند و موجب عوارض شدید تنفسی از جمله حساسیتهای ریوی میشوند را حذف و پالایش می نمایند . فیلتر یونیت ها مجهز به مکانیزم هشدار اشباع شدن فیلترهای موجود در فنجانک های خود بوده و تعویض این فیلتر ها نیز بسیار سهل می باشند . فشارشکن قابل تنظیم  تعبیه شده روی این فیلتر یونیت ها , امکان کاهش و افزایش فشار و تثبیت آن در موقعیت ۵/۵ بار را ممکن می نماید .

ارسال رایگان مشهد

ارسال رایگان مشهد

برای خرید بالای 1000000 تومان
قیمت شگفت‌ انگیز

قیمت شگفت‌ انگیز

تا سقف 50% تخفیف
تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

همراه با گارانتی معتبر
لوازم آتش نشانی

لوازم آتش نشانی

ایمنی یک سرمایه گذاری پر سود است

رابط بین منبع هوای فشرده ورودی و خروجی تا اتصال به شیر تعبیه شده در کمر کارگر ( شیر ورودی روی تمام سیستم های هوا رسان در منطقه کمر کارگر تعبیه شده است ) توسط شلنگ های ویژه انتقال هوای فشرده با مشخصات ذیل و بکمک بست های فلزی معمول میسر می گردد :

 توجه مهم : توضیح مشخصات شلنگ های هوای ورودی و خروجی فیلتر یونیت

جنس شلنگ ها : در صورتی که امکان تماس با مواد خورنده و یا روغن های صنعتی باشد ترجیحا” از موادی که مقاومت لازم را داشته باشند انتخاب شوند . (مشاوره با فروشندگان شلنگ های تحت فشار در این خصوص لازم است )بدیهی است در شرایط عادی محیط کار و عدم امکان آلودگی شیمیایی شلنگ ها , انتخاب انواع شلنگ معمول برای هوای فشرده از جنس PVC و یا لاتکسی مشکلی نخواهد داشت.

تحمل فشار شلنگ ها : شلنگ های ورودی و خروجی فیلتر یونیت بایستی تحمل فشار حدود ۱/۵ برابر فشار هوای داخلی را داشته باشند . بطور مثال اگر فشار هوای ورودی به فیلتر یونیت ۱۰ بار است , تحمل شلنگ بایستی ۱۵ بار و برای هوای خروجی که ۵/۵ بار است بایستی حدود ۹ بار فشار باشد.

سایز شلنگ ها : قطر خارجی شلنگ هوای ورودی ۲۰ میلیمتر و قطر مجرای داخلی ½ اینچ ( برابر حدودا” ۱۰ میلیمتر ) می باشد . قطر خارجی شلنگ خروجی از فیلتر یونیت حدودا” ۱۸ میلیمتر و قطر مجرای داخلی ۳/۸ اینچ ( برابر حدودا” ۸ میلیمتر ) می باشد.

کشور سازنده
ایتالیا
استاندارد
CE
برند
SPASCIANI

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...