پارچه ترگال زرین پود :

پارچه ترگال از دسته پارچه های پر کاربرد است که جهت مصارف مختلفی تولید و به فروش می رسند. یکی از مهمترین مصارف پارچه ترگال دوخت البسه مدارسی است.

کارخانه زرین پود یکی از برند های معتبر در زمینه تولید و بافت انواع ترگال در رنگ های مختلف می باشد.
کیفیت و دوام این پارچه دلیل اصلی خرید و فروش عمده و استقبال دوزندگان لباس فرم شده است.

لباس های فرم مدارس روز های متوالی استفاده می شوند که تقریبا در هفته چندین بار نیز شستشو می شوند. قاعدتا چنین روالی نیازمند پارچه ای با دوام و ثبات رنگ است که زیبایی لباس فرم دانش آموزان یکدست و‌ مرتب باشند.

پارچه های کارخانه زرین پود توانسته است پاسخگوی نیاز لباس فرم مدارس در کشور باشد و سالانه به مشتریان دائم این مجموعه تولیدی افزوده می شود.

مشخصات پارچه ترگال زرین پود :

پارچه های زرین پود همانند انواع ترگال در عرض ۱۵۰ تولید و بصورت طاقه های کتابی ۴۰ متری طاقه پیچی می شوند.
کیفیت رنگرزی انواع ترگال این کارخانه بصورت تضمینی می باشد و دوزندگان بدون هیچ دغدغه ای از محصولات این نساجی بصورت عمده خریداری می کنند.

تنوع رنگبندی نیز یکی دیگر از محاسن پارچه زرین پود است که انواع ترگال و کجراه را با بیش از ۵۰ رنگ متنوع تولید و عرضه می کنند.
قطعا چنین کالیته رنگبندی باعث می شود تولیدی لباس مدارس بتواند بهترین رنگ مورد نظر را انتخاب و بدون هرگونه مشکلی در خط تولید خود از آن بهره ببرد.

قیمت پارچه ترگال زرین پود :

پارچه ترگال زرین پود در بازار های هر شهر به نرخ و قیمت های متعددی به فروش می رسد. تولیدی پوشاک برای عرضه پوشاک مرغوب و مقرون به صرفه نیازمند خرید عمده پارچه به قیمت ارزان و یا نرخ کارخانه هستند.

بهترین مرکز فروش انواع ترگال ابتدا کارخانه تولید کننده و یا نمایندگی های فروش آنها می باشد.
اما بعد از آن بازار بزرگ که عمده فروشان متعددی حضور دارند گزینه مناسبی برای خرید عمده پارچه های مدارسی است. برای نمونه بازار عمده فروشی پارچه اصفهان یکی از مکان های خوب برای خرید عمده پارچه به قیمت مناسب و ارزان می باشد.

در هنگام خرید پارچه ترگال زرین پود توجه داشته باشید که قیمت هر رنگ پارچه ترگال متفاوت است. برای مثال رنگ های روشن از رنگ های تیره و ویژه ارزان می باشند.